SOLÁRNA ZOSTAVA SP-KIT-2X50/26/PWM 225 Wh
Kompletné špecifikácie
V sade: 2 solar panels 50 W, Akumulátor 26 Ah, Solárny regulátor nabíjania akumulátorov - 20 A, PWM, Pripojovacie káble : 2 x 10 m, MC4 konektory - 2 ks. ;
Teoretická denná produkcia energie (pre Poľsko): 225 Wh ;
Všeobecné informácie:
| V sade: | 2 solar panels 50 W, Akumulátor 26 Ah, Solárny regulátor nabíjania akumulátorov - 20 A, PWM, Pripojovacie káble : 2 x 10 m, MC4 konektory - 2 ks. |
| Teoretická denná produkcia energie (pre Poľsko): | 225 Wh |
| Záruka: | 2 roky |
Fotovoltaický panel:
| Maximálny výkon: | 50 W |
| Prúd pri maximálnom výkone (Imp): | 2.99 A |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmp): | 16.7 V |
| Skratový prúd (Isc): | 3.51 A |
| Napätie na otvorenom obvode (Voc): | 19.7 V |
| Dĺžka káblov: | 2 x 0.65 m |
| Druh článkov: | Monokryštalické |
| Konštrukcia panelu: | Elastické |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 1.73 kg |
| Rozmery: | 670 x 515 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | SolarFam |
Solárny regulátor nabíjania akumulátorov:
| Druh regulácie: | PWM |
| Menovité napätie: | 12 / 24 V |
| Menovitý prúd: | 30 A |
| Vstupné napätie: | ≤ 23 V pre akumulátor 12 V ≤ 46 V for 24 V battery |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 30 A |
| Prúd zaťaženia: | max. 10 A |
| Vybrané vlastnosti: | 2 x Výstup napájania USB : 5 V / 2.5 A, Zariadenie môže nabíjať iba akumulátory AGM, gélové a olovené, LCD obrazovka, LED diódy signalizujúce pracovný stav zariadenia, Prevádzkové režimy :
- 24H – záťaž je napájaná po celú dobu
- 1H ... 23H – napájanie záťaže beží po zvolenú dobu po západe slnka
- 0H – napájanie záťaže funguje od súmraku do úsvitu
|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 134 x 70 x 30 mm |
Akumulátor:
| Kapacita akumulátora: | 26 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 7.8 A |
| Konektor: | skrutka M5 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 8 ... 10 roky |
| Hmotnosť: | 7.12 kg |
| Rozmery: | 175 x 125 x 166 mm |
| Výrobca / Značka: | V-PRO |
Pripojovací kábel:
| Vnútorný vodič: | 4.0 mm² - Linka Cu - Pocínované |
| Menovité napätie: | 600 V / 1000 V AC 1800 V DC |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.0 mm - Bezhalogénový plast |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť na žiarenie UV Odolnosť na pôsobenie ozónu Odolnosť na jav hydrolýzy Odolnosť na oleje a agresívne chemické prostriedky Ohňovzdornosť (podľa VDE 0482-332-2, DIN EN 60332-1) Izolačná vrstva z bezhalogénového plastu, ktorý pri horení neprodukuje agresívny dym Navýšená mechanická odolnosť vonkajšej vrstvy Očakávaná životnosť : 25 roky |
Konektor MC4:
| Typ konektora: | MC4 - komplet (M + F) / Zaisťovanie |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Menovitý prúd: | 30 A |
| Materiál: | Plast + Kov |
| Farba: | Čierny |
| Určenie: | Fotovoltaické inštalácie |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda horľavosti: | UL94-VO |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | Ø 19 x 87 mm |
Tovar zaradený v kategóriách