- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Regulátory nabíjania
- SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-20A-MPPT AZO Digital
SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-20A-MPPT AZO Digital
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-20A-MPPT AZO DigitalSkladom104,65 EUR85,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh regulácie: MPPT ; Menovité napätie: 12 / 24 V ; Menovitý prúd: 20 A ; Vybrané vlastnosti: LED diódy signalizujúce pracovný stav zariadenia ; Hmotnosť: 0.79 kg ;
| Druh regulácie: | MPPT |
| Menovité napätie: | 12 / 24 V |
| Menovitý prúd: | 20 A |
| Prípustný rozsah napätia: | |
| Výstupné napätie: | Rovná sa napätiu na svorkách batérie |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 20 A |
| Prúd zaťaženia: | max. 20 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Rozmery: | 171 x 127 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | AZO Digital |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




