- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Regulátory nabíjania
- SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-60A-PWM-LCD-S2
SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-60A-PWM-LCD-S2
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-60A-PWM-LCD-S2Skladom19,23 EUR15,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh regulácie: PWM ; Menovité napätie: 12 / 24 V ; Menovitý prúd: 60 A ; Vybrané vlastnosti: 2 x Výstup napájania USB, LCD obrazovka, LED diódy signalizujúce pracovný stav zariadenia ; Hmotnosť: 0.28 kg ;
| Druh regulácie: | PWM |
| Menovité napätie: | 12 / 24 V |
| Menovitý prúd: | 60 A |
| Prípustný rozsah napätia: | |
| Napätie dobíjania akumulátora: | 13 V ... 15 V (regulované) |
| Výstupné napätie: | Rovná sa napätiu na svorkách batérie |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 60 A |
| Prúd zaťaženia: | max. 20 A |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 182 x 90 x 46 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




