- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- STANICA KLIENTA PFWB5-90AC DAHUA
STANICA KLIENTA PFWB5-90AC DAHUA
- Kompletné špecifikácie
STANICA KLIENTA PFWB5-90AC DAHUASkladom583,31 EUR474,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5850 MHz ; Typ antény: 18 dBi, 2x2 MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n/ac ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≤ 5 km ;
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Typ antény: | 18 dBi, 2x2 MIMO - Šírka pásma 5 GHz |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | max. 866 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 20 ° |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 90 ° |
| Prevádzkové režimy: | Klient WDS, Klient TDMA, Základná stanica WDS, Základná stanica TDMA, Základná stanica ARP NAT, Bridge, Router |
| Ochrany: | Prepäťová ochrana |
| Výkon vysielača: | 30 dBm |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | |
| Pamäť: | 64 MB RAM, 16 MB Flash |
| Procesor: | QCA9563 750 MHz |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V ... 24 V DC - Passive PoE (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 10 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 383 x 100 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





