- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Príslušenstvo
- STREDOVÁ SVORKA UNIVERZÁLNA PV-KSU/50/B PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELY
STREDOVÁ SVORKA UNIVERZÁLNA PV-KSU/50/B PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELY
- Kompletné špecifikácie
STREDOVÁ SVORKA UNIVERZÁLNA PV-KSU/50/B PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELYSkladom1,13 EUR0,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Hliník ;
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Výška: | 21.5 mm |
| Priemer otvoru: | 9 mm |
| upevňovacia skrutka: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Ground pins |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 50 x 36 x 24.5 mm |
| Farba: | Čierny |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





