- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- SÚPRAVA NA TVORBU KONEKTOROV RJ45 BIGSTREN-25834
SÚPRAVA NA TVORBU KONEKTOROV RJ45 BIGSTREN-25834
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA NA TVORBU KONEKTOROV RJ45 BIGSTREN-25834Skladom17,67 EUR14,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Testované káble: UTP, FTP, YTKSY - RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C) ; Použitie: Konektor RJ45 (8P8C), RJ12 (6P6C), RJ11 (6P4C) / DEC ; Rozmery: 270 x 155 60 mm (púzdro) ;
| Testované káble: | UTP, FTP, YTKSY - RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C) |
| Napájanie: | Batéria 9 V 6LR61 (nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 101 x 107 x 28 mm |
Krimpovacie kliešte:
| Použitie: | Konektor RJ45 (8P8C) , Konektor RJ12 (6P6C) , Konektor RJ11 (6P4C) / DEC |
Všeobecné informácie:
| Rozmery: | 270 x 155 60 mm (púzdro) |
| Hmotnosť: | 0.73 kg (celkom) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




