- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- TESTER AUTOBATÉRIÍ UT-673A UNI-T
TESTER AUTOBATÉRIÍ UT-673A UNI-T
- Kompletné špecifikácie
TESTER AUTOBATÉRIÍ UT-673A UNI-TSkladom47,77 EUR38,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie kapacity akumulátora: 3 ... 250 Ah ; Meranie napätia DC: 7 ... 16 V DC ; Test nabíjacieho systému 12V / 24V: 7 ... 30 V DC ; Test spúšťacieho systému 12V / 24V: 7 ... 30 V DC ; Informácie o zlom kontakte; Informácie o stave batérie; Zobrazenie životnosti batérie; Zobrazenie vnútorného odporu batérie;
| Meranie kapacity akumulátora: | 3 ... 250 Ah |
| Meranie napätia DC: | 7 ... 16 V DC |
| Test nabíjacieho systému 12V / 24V: | 7 ... 30 V DC |
| Test spúšťacieho systému 12V / 24V: | 7 ... 30 V DC |
| Informácie o zlom kontakte: | ![]() |
| Informácie o stave batérie: | ![]() |
| Zobrazenie životnosti batérie: | ![]() |
| Zobrazenie vnútorného odporu batérie: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Z testovanej batérie |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 76 x 177 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






