- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- TLAČIDLO SIGNALIZÁCIE POŽIARU DS-K7PEB(RED) Hikvision
TLAČIDLO SIGNALIZÁCIE POŽIARU DS-K7PEB(RED) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO SIGNALIZÁCIE POŽIARU DS-K7PEB(RED) HikvisionSkladom52,14 EUR42,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice;
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery sklenenej tabuľky: | 76 x 40 x 2 mm |
| Napájanie: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 51 mm |
| SAP Code: | 302901047 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





