- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- TRANSMODULATOR DVB-S/S2 - DVB-C TDQ-480 TERRA
TRANSMODULATOR DVB-S/S2 - DVB-C TDQ-480 TERRA
- Kompletné špecifikácie
TRANSMODULATOR DVB-S/S2 - DVB-C TDQ-480 TERRASkladom853,16 EUR693,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určenie: Conversion of DVB-S/S2 to DVB-C ; Rozsah frekvencie: 950 ... 2150 MHz ;
| Druh zariadenia: | Transmodulator |
| Určenie: | Conversion of DVB-S/S2 to DVB-C |
vstup RF:
| Number of supported transponders: | 8 |
| Rozsah frekvencie: | 950 ... 2150 MHz |
| Štandard: | DVB-S/S2 |
| Modulácia: | QPSK, 8PSK |
| Úroveň signálu: | 55 ... 95 dBµV |
| Impedancia: | 75 Ω |
| RF throughput - amplification: | -1 ± 1 dB |
RF výstup:
| Štandard: | DVB-C/J.38B |
| Number of DVB-C multiplexes: | 8 |
| Modulácia: | QAM16, QAM32, QAM64, QAM128, QAM256 |
| Rozsah frekvencie: | 96 ... 862 MHz - RF výstup |
| Úroveň signálu: | 90 dBµV |
| Regulácia úrovne signálu na výstupe: | 0 ... 15 dB |
| Impedancia: | 75 Ω |
| MER: | > 40 dB |
| Channel width: | 4 ... 8.3 MHz |
| Šírka pásma: | 8 x 53 Mbps |
Všeobecné informácie:
| IP adresa: | 192.168.1.10 |
| Konektory: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.1 A |
| Prevádzková teplota: | 0 ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.896 kg |
| Rozmery: | 198 x 106 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




