- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Ukazovatele napätia a poradia fáz
- UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ UT-15C
UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ UT-15C
- Kompletné špecifikácie
UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ UT-15CSkladom42,26 EUR34,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie napätia DC: 24 V ... 690 V ; Meranie napätia AC: 24 V ... 690 V ; Vybrané vlastnosti: Funkcie skúšačky napätia (meranie jednou sondou s pomocou na nej umiestneného kontaktu) ;
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Meranie napätia DC: | 12 V - ilustratívne meranie , 24 V ... 690 V ± (3% + 5) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 12 V - ilustratívne meranie , 24 V ... 690 V ± (3% + 5) @ 1 V |
| Detekcia sledu fáz: | ![]() |
| Detekcia polarizácie napätia DC: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | 0 ... 400 kΩ |
| Meranie odporu: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Test RCD (test prepäťového chrániča): | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Rozmery: | 280 x 75 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







