- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Ukazovatele napätia a poradia fáz
- UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ UT-18C UNI-T
UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ UT-18C UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ UT-18C UNI-TSkladom45,80 EUR37,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LCD obrazovka; Detekcia sledu fáz; Detekcia polarizácie napätia DC; Meranie frekvencie: 40 Hz ... 400 Hz ; Test RCD (test prepäťového chrániča); Vybrané vlastnosti: Funkcie skúšačky napätia (meranie jednou sondou s pomocou na nej umiestneného kontaktu) ;
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Meranie napätia DC: | Náhľadové meranie : |
| Meranie napätia AC: | Náhľadové meranie : |
| Detekcia sledu fáz: | ![]() |
| Detekcia polarizácie napätia DC: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | 0 ... 100 kΩ |
| Meranie odporu: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 40 Hz ... 400 Hz |
| Test RCD (test prepäťového chrániča): | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 272 x 85 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







