- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merač úrovne TV/SAT signálu
- UNIVERZÁLNY MERAČ STC-23 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C Spacetronik
UNIVERZÁLNY MERAČ STC-23 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C Spacetronik
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ STC-23 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C SpacetronikSkladom135,24 EUR109,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 42 MHz ... 1005 MHz - DVB-T / DVB-T2 / DVB-C, 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 ; Úroveň signálu: -20 ... -80 dBm ;
| Výstup a vstup: | 1 ks. Zásuvka F, 1 ks. Zásuvka IEC, 1 ks. mini USB, 1 ks. Zásuvka 2.1/5.5 mm |
| Displej: | 2.4 " TFT LCD |
| Rozsah frekvencie: | |
| Úroveň signálu: | -20 ... -80 dBm |
| Napájanie prevodníku: | 13 / 18 V |
| Prepínanie medzi pásmami: | 0 / 22 kHz |
| DiSEqC: | Podpora systémov DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS |
| Napájanie antény: | 5 / 12 V |
| Test video signálu: | ![]() |
| Programovanie a upgrade firmware: | cez port micro USB |
| Napájanie z batérie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 170 x 93 x 42 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, španielčina, portugalčina, ruština, francúzština |
| Výrobca / Značka: | Spacetronik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





