- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merač úrovne TV/SAT signálu
- UNIVERZÁLNY MERAČ TSC-1270 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C/C2
UNIVERZÁLNY MERAČ TSC-1270 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C/C2
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ TSC-1270 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C/C2Skladom199,78 EUR162,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 42 MHz ... 1005 MHz - DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-C2, 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 ; Úroveň signálu: 35 ... 100 dBµV - DVB-S / DVB-S2 / DVB-C, 30 ... 100 dBµV - DVB-T / DVB-T2 / DVB-C2 ;
| Výstup a vstup: | 1 ks. Zásuvka F, 1 ks. Zásuvka IEC, 1 ks. mini USB |
| Displej: | 400 x 360 px TFT LCD |
| Rozsah frekvencie: | |
| Úroveň signálu: | |
| Napájanie prevodníku: | 13 / 18 V, max. 400 mA |
| Prepínanie medzi pásmami: | 0 / 22 kHz |
| DiSEqC: | Podpora systémov DiSEqC 1.0, 1.2, USALS, SCD, SCD2 |
| Napájanie antény: | 5 / 12 / 18 / 24 V |
| Modulácia: | |
| Test video signálu: | ![]() |
| Programovanie a upgrade firmware: | cez port mini USB |
| Napájanie z batérie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 178 x 81 x 36 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Amiko |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





