- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-125C UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-125C UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-125C UNI-TSkladom29,30 EUR23,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-125C je univerzálne digitálne meradlo na meranie: napätia, odporu, diód, kontinuity obvodu, frekvencie, striedy signálu;
| Meranie napätia DC: | 400 mV ± (1% + 8) @ 0.1 mV , 4 V ± (0.5% + 5) @ 0.001 V , 40 V ± (0.5% + 5) @ 0.01 V , 400 V ± (0.5% + 5) @ 0.1 V , 600 V ± 0.8% + 5) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 4 V ± (1.2% + 5) @ 0.001 V , 40 V ± (1.2% + 5) @ 0.01 V , 400 V ± (2.0% + 10) @ 0.1 V , 600 V ± (2.0% + 10) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 400 µA ± (1.8% + 5) @ 0.1 µA , 4 µA ± (1.8% + 5) @ 0.001 mA , 40 mA ± (1.8% + 5) @ 0.01 mA , 400 mA ± (1.8% + 5) @ 0.1 mA |
| Meranie AC prúdu: | 400 µA ± (2.0% + 8) @ 0.1 µA , 4 mA ± (2.0% + 8) @ 0.001 mA , 40 mA ± (2.0% + 8) @ 0.01 mA , 400 mA ± (2.0% + 8) @ 0.1 mA , |
| Meranie odporu: | 400 Ω ± (1% + 5) @ 0.1 Ω , 4 kΩ ± (1% + 5) @ 0.001 kΩ , 40 kΩ ± (1% + 5) @ 0.01 kΩ , 400 kΩ ± (1% + 5) @ 0.1 kΩ , 4 MΩ ± (1.2% + 10) @ 0.001 MΩ , 40 MΩ ± (2.0% + 10) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 50 nF ± (4.0% + 30) @ 0.01 nF , 500 nF ± (3% + 15) @ 0.1 nF , 5 µF ± (4.0% + 10) @ 1 nF , 50 µF ± (4.0% + 10) @ 10 nF , 100 µF ± (4.0% + 10) @ 100 nF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 9.999 Hz ~ 60 kHz ± (0.1% + 5) @ 0.001 Hz ~ 0.01 MHz |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| Rozmery: | 110 x 58 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






