- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-139A UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-139A UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-139A UNI-TSkladom41,74 EUR33,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-139A je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu; Automatická zmena meracích rozsahov; Vybrané vlastnosti: Meranie úrovne vybitia batérie: 9V, 1.5V, NCV – funkcia detekcie elektrického poľa ;
| Meranie napätia DC: | 20 mV ± (0.7% + 2) @ 10 µV , 200 mV ± (0.5% + 2) @ 0.1 mV , 2 V ± (0.7% + 3) @ 1 mV , 20 V ± (0.7% + 3) @ 10 mV , 200 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V , 600 V ± (0.7% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 20 mV ± (1% + 3) @ 10 µV , 200 mV ± (1% + 3) @ 0.1 mV , 2 V ± (1% + 3) @ 1 mV , 20 V ± (1% + 3) @ 10 mV , 200 V ± (1% + 3) @ 0.1 V , 600 V ± (1.2% + 3) @ 1 V, 200 V ... 600 V ± (4% + 3) @ 0.1 V / 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 200 µA ± (0.7% + 2) @ 0.1 µA , 2000 µA ± (0.7% + 2) @ 1 µA , 20 mA ± (0.7% + 2) @ 10 µA , 200 mA ± (0.7% + 2) @ 0.1 mA , 2 A ± (1.0% + 3) @ 1 mA , 10 A ± (1.0% + 3) @ 10 mA |
| Meranie AC prúdu: | 200 µA ± (1% + 3) @ 0.1 µA , 2000 µA ± (1% + 3) @ 1 µA , 20 mA ± (1% + 3) @ 10 µA , 200 mA ± (1% + 3) @ 0.1 mA , 2 A ± (1.2% + 3) @ 1 mA , 10 A ± (1.2% + 3) @ 10 mA |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (1% + 2) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (1% + 2) @ 1 Ω , 20 kΩ ± (1% + 2) @ 10 Ω , 200 kΩ ± (1% + 2) @ 100 Ω , 2 MΩ ± (1% + 2) @ 1 kΩ , 20 MΩ ± (1.2% + 3) @ 10 kΩ |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 176 x 81 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







