- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-191T UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-191T UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-191T UNI-TNie je skladom88,37 EUR71,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-191T je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, kapacity, frekvencie, teploty a na kontrolu správnosti práce diód; Vybrané vlastnosti: True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, Spoľahlivý kryt splňujúci požiadavky stupňa krytia IP65, REL – režim relatívneho merania, Analógový bargraf ;
| Meranie napätia DC: | 600 mV ± (0.7% + 3) @ 0.1 mV , 6 V ± (0.5% + 3) @ 0.001 V , 60 V ± (0.7% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V |
| Meranie napätia AC: | 600 mV ± (1.0% + 4) @ 0.1 mV , 6 V ± (0.7% + 3) @ 0.001 V , 60 V ± (1.0% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (1.0% + 3) @ 0.1 V |
| Meranie prúdu DC: | 600 µA ± (0.8% + 3) @ 0.1 µA , 6000 µA ± (0.8% + 3) @ 1 µA , 60 mA ± (0.8% + 3) @ 0.01 mA , 600 mA ± (0.8% + 3) @ 0.1 mA , 6 A ± (1.0% + 3) @ 0.001 A , 20 A ± (1.2% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie AC prúdu: | 600 µA ± (1.0% + 3) @ 0.1 µA , 6000 µA ± (1.0% + 3) @ 1 µA , 60 mA ± (1.0% + 3) @ 0.01 mA , 600 mA ± (1.0% + 3) @ 0.1 mA , 6 A ± (1.2% + 3) @ 0.001 A , 20 A ± (1.5% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie odporu: | 600 Ω ± (1.0% + 2) @ 0.1 Ω , 6 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.001 kΩ , 60 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.01 kΩ , 600 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.1 kΩ , 6 MΩ ± (1.2% + 3) @ 0.001 MΩ , 60 MΩ ± (2.5% + 5) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 6 nF ± (4% + 8) + kapacita meracích káblov @ 1 pF , 60 nF ... 600 µF ± (3% + 5) @ 10 pF ... 100 nF , 6 mF ... 60 mF ± 10% @ 1 µF ... 10 µF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 10 Hz ... 1 MHz ± (0.1% + 4) @ 0.01 Hz ... 0.001 MHz |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | 0.1 % ... 99.9 % ± (2% + 5) @ 0.1 % |
| Meranie teploty: | |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6LR61 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 180 x 87 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






