- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-33B+ UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-33B+ UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-33B+ UNI-TSkladom11,38 EUR9,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-33B+ je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu; Zariadenie má tiež zabudovaný tester batérií; Vybrané vlastnosti: Meranie úrovne vybitia batérie: 12V, 9V, 1.5V ;
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.7% + 3) @ 0.1 mV , 2000 mV ± (0.5% + 2) @ 1 mV , 20 V ± (0.7% + 3) @ 10 mV , 200 V ± (0.7% + 3) @ 100 mV , 600 V ± (0.7% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 200 V ± (1.2% + 3) @ 100 mV , 600 V ± (1.2% + 3) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 200 µA ± (1% + 2) @ 0.1 µA , 200 mA ± (1% + 2) @ 100 µA , 10 A ± (1.2% + 5) @ 10 mA |
| Meranie AC prúdu: | ![]() |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (1% + 2) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 2) @ 1 Ω , 20 kΩ ± (0.8% + 2) @ 10 Ω , 200 kΩ ± (0.8% + 2) @ 100 Ω , 20 MΩ ± (1.2% + 3) @ 10 kΩ , 200 MΩ ± (5% + 10) @ 100 kΩ |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 134 x 77 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






