- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-51 UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-51 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-51 UNI-TSkladom35,67 EUR29,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-51 je univerzálny digitálny merač na meranie: napätia, prúdu, odporu, hFE, diód;
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.5% + 1) @ 0.1 mV , 2 V ± (0.5% + 1) @ 0.001 V , 20 V ± (0.5% + 1) @ 0.01 V , 200 V ± (0.5% + 1) @ 0.1 V , 1000 V ± (0.8% + 2) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 200 mV ± (1.2% + 3) @ 0.1 mV , 2 V ± (0.8% + 3) @ 0.001 V , 20 V ± (0.8% + 3) @ 0.01 V , 200 V ± (0.8% + 3) @ 0.1 V , 750 V ± (1.2% + 3) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 20 µA ± (2.0% + 5) @ 0.01 µA , 200 µA ± (0.8% + 1) @ 0.1 µA , 2 mA ± (0.8% + 1) @ 0.001 mA , 20 mA ± (0.8% + 1) @ 0.01 mA , 200 mA ± (1.5% + 1) @ 0.1 mA , 2 A ± (1.5% + 1) @ 0.001 A , 10 A ± (2.0% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie AC prúdu: | 200 µA ± (1.8% + 3) @ 0.1 µA , 2 mA ± (1.0% + 3) @ 0.001 mA , 20 mA ± (1.0% + 3) @ 0.01 mA , 200 mA ± (1.8% + 3) @ 0.1 mA , 2 A ± (1.8% + 3) @ 0.001 A , 10 A ± (3.0% + 7) @ 0.01 A |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (0.8% + 3) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 1) @ 0.001 kΩ , 20 kΩ ± (0.8% + 1) @ 0.01 kΩ , 200 kΩ ± (0.8% + 1) @ 0.1 kΩ , 2 MΩ ± (0.8% + 1) @ 0.001 MΩ 20 MΩ ± (1.0% + 2) @ 0.01 MΩ , 200 MΩ ± (5%(RD-10) + 10) @ 0.1 MΩ * *RD – hodnota merania |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6F22 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 203 x 98 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






