- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-58A UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-58A UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-58A UNI-TSkladom45,29 EUR36,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-58A je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, kapacity, hFE a na kontrolu správnosti práce diód;
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.5% + 1) @ 0.1 mV , 2 V ± (0.5% + 1) @ 1 mV , 20 V ± (0.5% + 1) @ 10 mV , 200 V ± (0.5% + 1) @ 100 mV , 1000 V ± (0.8% + 2) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 2 V ± (0.8% + 3) @ 1 mV , 20 V ± (0.8% + 3) @ 10 mV , 200 V ± (0.8% + 3) @ 100 mV , 750 V ± (1.2% + 3) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 20 µA (0.8% + 1) @ 0.01 µA , 2 mA ± (0.8% + 1) @ 1 µA , 20 mA ± (0.8% + 1) @ 10 µA , 200 mA ± (1.5% + 1) @ 0.1 mA , 20 A ± (2% + 5) @ 10 mA |
| Meranie AC prúdu: | 2 mA ± (1% + 3) @ 1 µA , 200 mA ± (1.8% + 3) @ 0.1 mA , 20 A ± (3% + 5) @ 1 mA |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (0.8% + 3) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 1) @ 1 Ω , 20 kΩ ± (0.8% + 1) @ 10 Ω , 2 MΩ ± (0.8% + 1) @ 1 kΩ , 20 MΩ ± (1% + 2) @ 10 kΩ , 200 MΩ ± (5% + 10) @ 100 kΩ |
| Meranie kapacity: | 2 nF ± (4% + 3) @ 1 pF , 200 nF ± (4% + 3) @ 0.1 nF , 100 µF ± (5% + 4) @ 0.1 µF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6F22 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 179 x 88 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






