- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-71A UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-71A UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-71A UNI-TSkladom200,97 EUR163,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-71A je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, indukčnosti, kapacity, frekvencie, teploty a kontrolu správnosti práce diód; Vybrané vlastnosti: Zmrazenie najvyššieho alebo najnižšieho údaju, Zápis hodnoty peak, REL – režim relatívneho merania, Analógový bargraf, Možnosť záznamu merania, prístupu k uloženým výsledkom a ich prenos do počítača s pomocou USB rozhrania ;
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.1% + 8) @ 0.01 mV , 2 V ± (0.1% + 8) @ 0.0001 V , 20 V ± (0.1% + 8) @ 0.001 V , 200 V ± (0.1% + 8) @ 0.01 V , 1000 V ± (0.15% + 8) @ 0.1 V |
| Meranie napätia AC: | ± (3% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (7% + 40) @ 10 kHz ... 100 kHz ± (3% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (7% + 40) @ 10 kHz ... 100 kHz ± (5% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (6% + 40) @ 1 kHz ... 5 kHz ± (10% + 40) @ 5 kHz ... 100 kHz |
| Meranie prúdu DC: | 200 µA ± (0.2% + 20) @ 0.01 µA , 2000 µA ± (0.2% + 20) @ 0.1 µA , 20 mA ± (0.2% + 20) @ 0.001 mA , 200 mA ± (0.2% + 20) @ 0.01 mA , 10 A ± (0.8% + 30) @ 0.001 mA |
| Meranie AC prúdu: | ± (2% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (2% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (2% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (2% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz ± (2% + 40) @ 1 kHz ... 10 kHz |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (0.5% + 20) + odpor meracích káblov @ 0.01 Ω , 2 kΩ ± (0.5% + 20) @ 0.0001 kΩ , 20 kΩ ± (0.5% + 20) @ 0.001 kΩ , 200 kΩ ± (1% + 20) @ 0.01 kΩ , 2 MΩ ± (1% + 40) @ 0.0001 MΩ , 20 MΩ ± (1.5% + 40) @ 0.001 MΩ |
| Meranie kapacity: | 20 nF ± (1.5% + 20) + kapacita meracích káblov @ 0.001 nF , 200 nF ± (1.5% + 20) @ 0.01 nF , 2 µF ± (1.5% + 20) @ 0.0001 µF , 20 µF ± (1.5% + 40) @ 0.001 µF , 400 µF ± (1.5% + 40) @ 0.01 µF , 2 mF ± (5% + 40) @ 0.0001 mF 20 mF @ 0.001 mF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 20 Hz ± (0.1% + 15) @ 0.001 Hz 200 Hz ± (0.1% + 15) @ 0.01 Hz 2 kHz ± (0.1% + 15) @ 0.0001 Hz 20 kHz ± (0.1% + 15) @ 0.001 Hz 200 kHz ± (0.1% + 15) @ 0.01 Hz 2 MHz ± (0.1% + 15) @ 0.0001 MHz 20 MHz ± (0.1% + 15) @ 0.001 Hz 200 MHz @ 0.01 MHz |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6F22 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 203 x 93 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






