- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- UNIVERZÁLNY MERAČ UT-890D+ UNI-T
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-890D+ UNI-T
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-890D+ UNI-TSkladom20,16 EUR16,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, NCV – funkcia detekcie elektrického poľa, LIVE – funkcia skúšačky napätia, určené na rýchle zistenie, či sa kábel alebo zásuvka nachádza pod napätím prostredníctvom iba jednej testovacej sondy, Zmrazenie najvyššieho alebo najnižšieho údaju, Automatické vypnutie po 15 min. nečinnosti, ;
| Meranie napätia DC: | 600 mV ± (0.5% + 5) @ 0.1 mV , 6 V ± (0.5% + 2) @ 0.001 V , 60 V ± (0.5% + 2) @ 0.01 V , 600 V ± (0.5% + 2) @ 0.1 V , 1000 V ± (0.7% + 5) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 6 V ± (1.0% + 3) @ 0.001 V , 60 V ± (0.8% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (0.8% + 3) @ 0.1 V , 750 V ± (1.0% + 10) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 60 µA ± (0.8% + 8) @ 0.01 µA , 600 µA ± (0.8% + 8) @ 0.1 µA , 6 mA ± (0.8% + 8) @ 0.001 mA , 60 mA ± (0.8% + 8) @ 0.01 mA , 600 mA ± (1.2% + 5) @ 0.1 mA , 20 A ± (2.0% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie AC prúdu: | 60 µA ± (1% + 12) @ 0.01 µA , 600 µA ± (1% + 12) @ 0.1 µA , 6 mA ± (1% + 12) @ 0.001 mA , 60 mA ± (1% + 12) @ 0.01 mA , 600 mA ± (2% + 3) @ 0.1 mA , 20 A ± (3% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie odporu: | 600 Ω ± (0.8% + 5) @ 0.1 Ω , 6 kΩ ± (0.8% + 3) @ 0.001 kΩ , 60 kΩ ± (0.8% + 3) @ 0.01 kΩ , 600 kΩ ± (0.8% + 3) @ 0.1 kΩ , 6 MΩ ± (0.8% + 3) @ 0.001 MΩ , 60 MΩ ± (3% + 10) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 6 nF ± (4% + 10) @ 0.001 nF , 60 nF ± (4% + 10) @ 0.01 nF , 600 nF ± (4% + 10) @ 0.1 nF , 6 µF ± (3% + 10) @ 0.001 µF , 60 µF ± (3% + 10) @ 0.01 µF , 600 µF ± (3% + 10) @ 0.1 µF , 6 mF ± (5% + 10) @ 0.001 mF , 60 mF ± 10 % @ 0.01 mF , 100 mF ± 10 % @ 0.1 mF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 9.999 Hz ... 9.999 MHz ± (0.1% + 5) @ 0.001 Hz ... 0.001 MHz |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 183 x 88 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






