- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Ostatné zariadenia
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE200 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE200 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE200 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINKSkladom31,84 EUR25,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie TL-RE200 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.; Typ antény: 3 x Anténa Do interiérov ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 3 x Anténa Do interiérov |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| LED indikátory: | 5 GHz, 2.4 GHz, WLAN, LAN, Power, Indikátor signálu |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Range Extender - zosilňovač signálu |
| Ochrany: | 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100Mb |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm(EIRP) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | ~ 6.5 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 110 x 75 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





