- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Ostatné zariadenia
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE300 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE300 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE300 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINKSkladom46,14 EUR37,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie TL-RE300 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.; Typ antény: zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | zabudovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| LED indikátory: | 5 GHz, 2.4 GHz, Power, Wi-Fi - Indikátor signálu, 2 GHz, 5 GHz |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Range Extender - zosilňovač signálu |
| Ochrany: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Porty LAN: | ![]() |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Tether |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz ≤ 30 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | ≤ 7.3 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 30 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 124 x 52 x 69 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





