- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Ostatné zariadenia
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE700X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE700X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE700X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINKSkladom95,09 EUR77,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie TL-RE700X umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - Do interiérov ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax ; Vybrané vlastnosti: Access Point - Zabudovaný ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Do interiérov |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| LED indikátory: | 5 GHz, 2.4 GHz, Power, Indikátor signálu |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Ochrany: | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps - Ethernet |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Tether |
| Výkon vysielača: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | 11.2 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 149 x 78 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





