- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Ostatné zariadenia
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-WA850RE 300Mb/s 2.4 GHz TP-LINK
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-WA850RE 300Mb/s 2.4 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-WA850RE 300Mb/s 2.4 GHz TP-LINKSkladom23,19 EUR18,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie TL-WA850RE umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: 2 x Anténa Do interiérov ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | 2 x Anténa Do interiérov |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 300 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps |
| Citlivosť prijímača: | |
| LED indikátory: | Range Extender, WLAN, Power, LAN, Indikátor signálu |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Range Extender - zosilňovač signálu |
| Ochrany: | 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100Mb |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, TP-LINK Tether |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm(EIRP) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | ~ 3 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 110 x 75 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





