- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS AT-UPS1000-LCD 1000 VA EAST
UPS AT-UPS1000-LCD 1000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS1000-LCD 1000 VA EASTSkladom434,16 EUR352,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1000 VA ; Akumulátor: 3 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 45 minút @ 100 W, 12 minút @ 300 W, 7 minút @ 500 W ; Počet výstupov: 2 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 5 % (čistá sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Regulácia napätia: | ± 1 % |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 0 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 3 ks. - 12V/7Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 2 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozmery: | 430 x 145 x 215 mm |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





