- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS AT-UPS1200BK-LED 1200 VA EAST
UPS AT-UPS1200BK-LED 1200 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS1200BK-LED 1200 VA EASTSkladom130,44 EUR106,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 720 W ; Zdanlivý výkon: 1200 VA ; Akumulátor: 2 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 57 minút @ 100 W, 14 minút @ 300 W, 8 minút @ 500 W ; Počet výstupov: 3 ks. ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 720 W |
| Zdanlivý výkon: | 1200 VA |
| Vstupné napätie: | 173 V ... 287 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Doba prepínania: | 2 ... 7 ms (typový), max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 2 ks. - 12V/7Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 3 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| Rozmery: | 346 x 173 x 140 mm |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




