- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS AT-UPS1200R-RACK 1200 VA EAST
UPS AT-UPS1200R-RACK 1200 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS1200R-RACK 1200 VA EASTSkladom239,03 EUR194,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 720 W ; Zdanlivý výkon: 1200 VA ; Akumulátor: 2 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 47 minút @ 100 W, 20 minút @ 200 W, 12 minút @ 300 W, 7 minút @ 500 W ; Počet výstupov: 2 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: úroveň vstupného/výstupného napätia, vstupná frekvencia, kapacita akumulátora, zaťaženie, alarm, Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 720 W |
| Zdanlivý výkon: | 1200 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 2 ... 7 ms (typový), max. 10 ms |
| Akumulátor: | 2 ks. - 12V/7Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 2 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Rack 19" |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Rozmery: | 440 x 310 x 90 mm RACK 19", 3U |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





