- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS AT-UPS2000R/2-RACK 2000 VA EAST
UPS AT-UPS2000R/2-RACK 2000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS2000R/2-RACK 2000 VA EASTSkladom322,01 EUR261,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 1200 W ; Zdanlivý výkon: 2000 VA ; Akumulátor: 2 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 62 minúty @ 100 W, 31 minút @ 200 W, 16 minút @ 300 W, 9.5 minúty @ 500 W, 2.5 minúty @ 800 W, 1 minúta @ 1000 W ; Počet výstupov: 3 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: úroveň vstupného/výstupného napätia, vstupná frekvencia, kapacita akumulátora, zaťaženie, alarm, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 1200 W |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 2 ... 7 ms (typový), max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | ≤ 8 hod |
| Akumulátor: | 2 ks. - 12V/9Ah AGM |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 3 ks. - 2 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x IEC C13 |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Rack 19" |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 15.0 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





