- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS AT-UPS2000S-LCD 2000 VA EAST
UPS AT-UPS2000S-LCD 2000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS2000S-LCD 2000 VA EASTSkladom380,67 EUR309,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 1600 W ; Zdanlivý výkon: 2000 VA ; Akumulátor: 3 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 99 minút @ 100 W, 43 minúty @ 200 W, 31.5 minúty @ 300 W, 17 minút @ 500 W, 9 minút @ 800 W, 6 minút @ 1000 W, 4 minúty @ 1200 W, 1.5 minúty @ 1600 W ; Počet výstupov: 3 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 1600 W |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (čistá sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | ≤ 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 3 ks. - 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 3 ks. - 2 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x IEC C13 |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 5 °C ... 40 °C / ≤ 93 % |
| Hmotnosť: | 17.3 kg |
| Rozmery: | 415 x 143 x 215 mm |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





