- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS AT-UPS2000S-RT-RACK 2000 VA EAST
UPS AT-UPS2000S-RT-RACK 2000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS2000S-RT-RACK 2000 VA EASTNie je skladom471,96 EUR383,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 1600 W ; Zdanlivý výkon: 2000 VA ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 67 minút @ 100 W, 37 minút @ 200 W, 27 minút @ 300 W, 17 minút @ 400 W, 12 minút @ 500 W, 6.5 minúty @ 800 W, 5 minút @ 900 W, 4 minúty @ 1000 W, 2.5 minúty @ 1200 W ; Počet výstupov: 6 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 1600 W |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (čistá sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | ≤ 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 3 x 12V/9Ah AGM |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 6 ks. - 3 x CEE 7/3 (Schuko), 3 x IEC C13 |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 5 °C ... 40 °C / ≤ 93 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Rozmery: | 440 x 132 x 410 mm ; RACK 19", 3U |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





