- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS AT-UPS3000RT/3-RACK 3000 VA EAST
UPS AT-UPS3000RT/3-RACK 3000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS3000RT/3-RACK 3000 VA EASTNie je skladom1 140,06 EUR926,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 2700 W ; Zdanlivý výkon: 3000 VA ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 120 minút @ 200 W, 60 minút @ 400 W, 40 minút @ 600 W, 25 minút @ 800 W, 20 minút @ 1000 W, 12.5 minúty @ 1200 W, 9 minút @ 1600 W, 7.5 minúty @ 1800 W, 6.5 minúty @ 2000 W, 5 minút @ 2400 W, 4 minúty @ 2700 W ; Počet výstupov: 6 ks. IEC-320 C13 ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 2700 W |
| Zdanlivý výkon: | 3000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 5 % (čistá sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Regulácia napätia: | ± 1 % |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 4 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 8 x 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 6 ks. IEC-320 C13 |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ~ 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 38.4 kg |
| Rozmery: | 2 ks. : 440 x 85 x 468 mm RACK 19", 2U |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





