- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS COVER-WINTER-3K+6X9AH 3000 VA COVER
UPS COVER-WINTER-3K+6X9AH 3000 VA COVER
- Kompletné špecifikácie
UPS COVER-WINTER-3K+6X9AH 3000 VA COVERSkladom552,28 EUR449,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida ; Aktívny výkon: 2700 W ; Zdanlivý výkon: 3000 VA ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 12 minúty @ 1350 W, 7 minút @ 2025 W, 4 minúty @ 2700 W ; Počet výstupov: 8 ks. IEC-320 C13 ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, Zvuková signalizácia ; Vybrané vlastnosti: Automatický reštart po obnovení sieťového napájania ;
| Tvar výstupného napätia: | čistá sínusoida |
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 2700 W |
| Zdanlivý výkon: | 3000 VA |
| Vstupné napätie: | 162 V ... 290 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Účinník: | 0.9 |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) ± 1 Hz |
| Doba prepínania: | max. 6 ms |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 6 ks. |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 8 ks. IEC-320 C13 + 1 ks. IEC-320 C19 |
| Riadiaci softwér: | ViewPower |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ~ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 29.2 kg |
| Rozmery: | 438 x 630 x 88 mm ; RACK 19", 2U |
| Výrobca / Značka: | COVER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






