- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS INV07-GC TO THE CENTRAL HEATING PUMP Green Cell
UPS INV07-GC TO THE CENTRAL HEATING PUMP Green Cell
- Kompletné špecifikácie
UPS INV07-GC TO THE CENTRAL HEATING PUMP Green CellSkladom99,55 EUR80,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 300 W ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED ;
| Aktívny výkon: | 300 W (neprerušovaný chod) / 600 W (max) |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Akumulátor: | 12 V (nie je súčasťou balenia) |
| Počet výstupov: | 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Riadiaci softwér: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED : Power, Signalizácia poruchy |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Nástenná, visiaca |
| Hmotnosť: | 1.84 kg |
| Rozmery: | 283 x 135 x 79 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






