- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS PFM3350-1000 1000 VA DAHUA
UPS PFM3350-1000 1000 VA DAHUA
- Kompletné špecifikácie
UPS PFM3350-1000 1000 VA DAHUASkladom48,98 EUR39,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: aproximovaná sínusoida ; Aktívny výkon: 600 W ; Zdanlivý výkon: 1000 VA ; Akumulátor: 1 ks. ; Počet výstupov: 2 ks. ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Tvar výstupného napätia: | aproximovaná sínusoida |
| Aktívny výkon: | 600 W |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
| Vstupné napätie: | 170 V ... 280 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Doba prepínania: | 4 ... 8 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 4 ... 6 hod (typovo) |
| Akumulátor: | 1 ks. - 12V/9Ah |
| Počet výstupov: | 2 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 4.94 kg |
| Rozmery: | 279 x 101 x 142 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




