- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS ROUTERUPS-15 15 W 5 V / 9 V / 12 V DC IPS
UPS ROUTERUPS-15 15 W 5 V / 9 V / 12 V DC IPS
- Kompletné špecifikácie
UPS ROUTERUPS-15 15 W 5 V / 9 V / 12 V DC IPSSkladom43,88 EUR35,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 15 W ; Výstupné napätie: 5 V / 9 V / 12 V DC ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 127 minút - 50% zaťaženie ; Počet výstupov: 1 x Zásuvka USB 2.0, 1 x Zásuvka 2.5/5.5 mm - 5 V, 1 x Zásuvka 2.5/5.5 mm - 9 / 12 V (prepínané) ;
| Aktívny výkon: | 15 W |
| Zdanlivý výkon: | ![]() |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 V / 9 V / 12 V DC |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Akumulátor: | 4 ks. - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Počet výstupov: | 1 x Zásuvka USB 2.0 , 1 x Zásuvka 2.5/5.5 mm - 5 V , 1 x Zásuvka 2.5/5.5 mm - 9 / 12 V (prepínané) |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | 160 x 105 x 28 mm |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Výrobca / Značka: | IPS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





