- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS ROUTERUPS-15-POE 15 W 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE IPS
UPS ROUTERUPS-15-POE 15 W 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE IPS
- Kompletné špecifikácie
UPS ROUTERUPS-15-POE 15 W 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE IPSSkladom52,92 EUR43,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 15 W ; Výstupné napätie: 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE ; Počet výstupov: 1 x Zásuvka USB-A, 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm - 9 / 12 V (prepínané), 1 x Zásuvka RJ-45 / Port LAN & PoE - 15 / 24 V (prepínané), 1 x Zásuvka RJ-45 / Port LAN ;
| Aktívny výkon: | 15 W |
| Zdanlivý výkon: | ![]() |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE |
| Akumulátor: | 4 ks. Li-Ion - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Počet výstupov: | |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED : Status, 9V výstup, 12V výstup, Dobíjanie batérií 25 % / 50 % / 75 % / 100 % |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 160 x 105 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | IPS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





