- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS SINUS-PRO-2000E 2000 VA VOLT Polska
UPS SINUS-PRO-2000E 2000 VA VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
UPS SINUS-PRO-2000E 2000 VA VOLT PolskaNie je skladom295,27 EUR240,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida ; Aktívny výkon: 1250 W ; Zdanlivý výkon: 2000 VA ; Počet výstupov: 2 ks. ; Signalizácia stavu práce: LED obrazovka ;
| Tvar výstupného napätia: | čistá sínusoida - režim sieťového napájania, práca na batérie |
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 1250 W |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
| Vstupné napätie: | 170 V ... 270 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 45 ... 65 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz ± 0.5 Hz |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | ≤ 4 ms |
| Akumulátor: | 12 V (nie je súčasťou balenia) |
| Počet výstupov: | 2 ks. - 1 x CEE 7/5, 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Riadiaci softwér: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | LED obrazovka : Prevádzkové režimy, Signalizácia poruchy, Signalizácia preťaženia, Prevádzkové zaťaženie, Úroveň nabitia batérie, Vstupné napätie, Výstupné napätie, Frekvencia prúdu - Výstup |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| Rozmery: | 335 x 230 x 220 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






