- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS TM-LI-OFFICEPRO-600-F2 600 VA IPS
UPS TM-LI-OFFICEPRO-600-F2 600 VA IPS
- Kompletné špecifikácie
UPS TM-LI-OFFICEPRO-600-F2 600 VA IPSSkladom79,70 EUR64,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 360 W ; Zdanlivý výkon: 600 VA ; Akumulátor: 1 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 2 minúty @ 100 %, 5 minút @ 75 %, 8 minút @ 50 %, 10 minút @ 25 % ; Počet výstupov: 2 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, Prevádzkové zaťaženie, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 360 W |
| Zdanlivý výkon: | 600 VA |
| Vstupné napätie: | 162 V ... 295 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 5 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Účinník: | 0.6 |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 2 ... 7 ms (typovo) max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 5 ... 8 hod |
| Akumulátor: | 1 ks. - 12V/7Ah AGM |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 2 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 98/2000/2003/XP/Vista/2008/7/8/10) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 4.37 kg |
| Rozmery: | 305 x 90 x 165 mm |
| Výrobca / Značka: | IPS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





