- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS UPS06 600 VA Green Cell
UPS UPS06 600 VA Green Cell
- Kompletné špecifikácie
UPS UPS06 600 VA Green CellSkladom88,92 EUR72,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 360 W ; Zdanlivý výkon: 600 VA ; Akumulátor: 1 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: ≤ 20 minút - v závislosti na zaťažení ; Počet výstupov: 6 ks. CEE 7/3 (Schuko), 1 ks. USB-A - 5 V / 1 A ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, Prevádzkové zaťaženie, Signalizácia preťaženia, Signalizácia poruchy, Poplach vybitej batérie, Zvuková signalizácia ; Vybrané vlastnosti: USB nabíjačka, Ergonomický tvar - power outlets located on the top of the housing ;
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 360 W |
| Zdanlivý výkon: | 600 VA |
| Vstupné napätie: | 162 V ... 290 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 Hz |
| Doba prepínania: | 2 ... 6 ms (typovo), max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 6 ... 8 hod |
| Akumulátor: | 1 ks. - 12V/7Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | ≤ 20 minút - v závislosti na zaťažení |
| Počet výstupov: | |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Desktop, Možnosť montáže na stenu |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| Rozmery: | 290 x 200 x 92 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov - akumulátor ) |
Tovar zaradený v kategóriách





