- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS UPS18-DC 18 W 12 V / 15 V DC EAST
UPS UPS18-DC 18 W 12 V / 15 V DC EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS UPS18-DC 18 W 12 V / 15 V DC EASTSkladom41,34 EUR33,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 18 W ; Výstupné napätie: 12 V / 15 V DC ; Doba nabíjania (do úrovne 90%): 1 hod ; Počet výstupov: 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm - 12 / 15 V (prepínané) ;
| Aktívny výkon: | 18 W |
| Zdanlivý výkon: | ![]() |
| Vstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V / 15 V DC |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 1 hod |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | 70 minút - 100% zaťaženie |
| Akumulátor: | 3 ks. Li-Ion - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Počet výstupov: | |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED : POW, 12V výstup, 15V výstup, Dobíjanie batérií 25 % / 50 % / 75 % / 100 % |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.275 kg |
| Rozmery: | 141 x 88 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






