- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS UPSLM900 1500 VA Green Cell
UPS UPSLM900 1500 VA Green Cell
- Kompletné špecifikácie
UPS UPSLM900 1500 VA Green CellSkladom127,40 EUR103,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: aproximovaná sínusoida ; Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1500 VA ; Akumulátor: 2 ks. - 12V/9Ah ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 43 minút @ 100 W 17 minút @ 250 W 12 minút @ 350 W 9 minút @ 500 W 4 minút @ 1000 W ; Počet výstupov: 4 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD obrazovka ;
| Tvar výstupného napätia: | aproximovaná sínusoida |
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1500 VA |
| Vstupné napätie: | 220 / 230 / 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Doba prepínania: | 2 ... 6 ms (typovo), max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 6 ... 8 hod |
| Akumulátor: | 2 ks. - 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | LCD obrazovka |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Hmotnosť: | 11.1 kg |
| Rozmery: | 380 x 158 x 198 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov - akumulátor ) |
Tovar zaradený v kategóriách




