- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS UPSLP480 750 VA Green Cell
UPS UPSLP480 750 VA Green Cell
- Kompletné špecifikácie
UPS UPSLP480 750 VA Green CellSkladom128,88 EUR104,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: aproximovaná sínusoida ; Aktívny výkon: 480 W ; Zdanlivý výkon: 750 VA ; Akumulátor: 1 ks. - 12V/9Ah ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 22 minút @ 100 W 9 minút @ 250 W 6 minút @ 350 W 5 minút @ 480 W ; Počet výstupov: 4 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD obrazovka ;
| Tvar výstupného napätia: | aproximovaná sínusoida |
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 480 W |
| Zdanlivý výkon: | 750 VA |
| Vstupné napätie: | 220 / 230 / 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Doba prepínania: | 2 ... 6 ms (typovo), max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 6 ... 8 hod |
| Akumulátor: | 1 ks. - 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | LCD obrazovka |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Hmotnosť: | 6.52 kg |
| Rozmery: | 345 x 145 x 165 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov - akumulátor ) |
Tovar zaradený v kategóriách




