- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS VI-1000-RT/LCD 1000 VA
UPS VI-1000-RT/LCD 1000 VA
- Kompletné špecifikácie
UPS VI-1000-RT/LCD 1000 VASkladom573,48 EUR466,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1000 VA ; Doba nabíjania (do úrovne 90%): 3 hod ;
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
| Vstupné napätie: | 161 ... 276 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 5 % pre normálny režim > 40 Hz pre režim generátora |
| Výstupné napätie: | 220 / 230 / 240 V AC (čistá sínusoida) |
| Regulácia napätia: | ± 5 % RMS pre celý rozsah napätia batérií |
| Regulácia frekvencie: | ± 0.1 % (batériový režim) |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | 4:30 minúty (pri plnom zaťažení) |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 3 hod |
| Akumulátor: | 3 x 12V/7Ah |
| Počet výstupov: | 8 ks. |
| Doba prepínania: | 2 ... 6 ms (maks. 10 ms) (13ms pre režim generátora) |
| Navyše chráni: | RJ11, RJ45 |
| Riadiaci softwér: | WinPower (Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC, Linux, FreeBSD, Solaris) |
| Ochrany: | Preťažené |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 90 % (bez kondenzácie) |
| Rozmery: | 438 x 436 x 86.5 mm |
| Hmotnosť: | 16.2 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




