- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- WEATHER STATION UT-A12T UNI-T
WEATHER STATION UT-A12T UNI-T
- Kompletné špecifikácie
WEATHER STATION UT-A12T UNI-TSkladom16,99 EUR13,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie: Teplota / relatívna vlhkosť ; Rozsah meraní: -10 °C ... 50 °C ; Meranie vlhkosti: 20 % ... 95 % ; Vybrané vlastnosti: LCD obrazovka ;
| Meranie: | Teplota / relatívna vlhkosť |
| Rozsah meraní: | -10 °C ... 50 °C ± 1 °C |
| Meranie vlhkosti: | 20 % ... 95 % ± 5 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 1 x batéria LR3 (AAA) (súčasťou balenia) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.106 kg |
| Rozmery: | Ø 130 x 78 mm x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





