- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- Iné HDMI zariadenia a príslušenstvá
- ZACHYTÁVACIE ZARIADENIE V1177AGY01 Loop-Out 4K UHD UNITEK
ZACHYTÁVACIE ZARIADENIE V1177AGY01 Loop-Out 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ZACHYTÁVACIE ZARIADENIE V1177AGY01 Loop-Out 4K UHD UNITEKSkladom119,22 EUR96,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenie HDMI: 4K UHD @ 60 políčok/s, ; Rozlíšenie obrazových záznamov: 4K UHD, 2K ; Prenosové rýchlosti: 5 Gbps ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | |
| Konektory zariadenia: | Vstup : Výstup : |
| Kompatibilita: | |
| Video formát: | MJPEG / YUY2 / NV12 / I420 |
| Prenosové rýchlosti: | 5 Gbps |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Port USB |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 116 mm x 70 mm x 16 mm |
| Dĺžka káblu: | 30 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




