- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Zváranie svetlovodu
- ZVÁRAČKA OPTICKÝCH VLÁKIEN AI-9 Signal Fire
ZVÁRAČKA OPTICKÝCH VLÁKIEN AI-9 Signal Fire
- Kompletné špecifikácie
ZVÁRAČKA OPTICKÝCH VLÁKIEN AI-9 Signal FireSkladom1 617,34 EUR1 314,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ optického vlákna: jednovidové (SM) - G.652, G.657, mnohovidové (MM) - G.651, DS/NZDS ; Nôž na rezanie vlákien: Vonkajší (súčasť balenia) ; Vizuálny lokalizátor poškodenia optických vlákien (VFL): 650 nm ; Optical Power Meter (OPM): Rozsah meraní : -50 ... +30 dBm ; Displej: 5 " TFT LCD ; MENU access: Bluetooth 4.2, aplikácia Signalfire2 ; Napájanie: 13.5 V DC ;
| Fiber alignment method: | 6 motors |
| Polohovanie vlákna: | centrovanie k jádru, centrovanie k plášťu |
| Splicing time: | 5 s |
| Splice protector sleeve heating time: | 15 s - possibility of your own settings |
| Typ optického vlákna: | |
| Priemer opláštenia: | 80 ... 150 µm |
| Priemerné tlmenie zvaru: | |
| Splicing mode: | automatic, semi-automatic, ručné |
| Nôž na rezanie vlákien: | Vonkajší (súčasť balenia), no built-in |
| Vizuálny lokalizátor poškodenia optických vlákien (VFL): | |
| Optical Power Meter (OPM): | |
| Image zoom: | |
| Supported splice protector sleeve lengths: | 25 ... 60 mm |
| Test mechanickej odolnosti: | 2 N |
| Displej: | 5 " TFT LCD |
| MENU access: | Bluetooth 4.2, aplikácia Signalfire2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Batéria: | |
| Napájanie: | 13.5 V DC / 4.8 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Podmienky správnej práce: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, arabsky, čínština, francúzština, španielčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Hmotnosť: | 2.16 kg |
| Rozmery: | 202 x 145 x 128 mm |
| Výrobca / Značka: | Signal Fire |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




