- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Gardening accessories
- AUTOMATIC IRRIGATION SYSTEM ATLO-WPS-TUYA Wi-Fi Tuya Smart ATLO
AUTOMATIC IRRIGATION SYSTEM ATLO-WPS-TUYA Wi-Fi Tuya Smart ATLO
- Kompletné špecifikácie
AUTOMATIC IRRIGATION SYSTEM ATLO-WPS-TUYA Wi-Fi Tuya Smart ATLOSkladom53,17 EUR43,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtové: 2.4 GHz WiFi ; Vybrané vlastnosti: manuálne zalievanie (aplikácia alebo tlačidlo), time schedules, automatic watering, Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciou Tuya Smart pre mobilné zariadenia miestny prístup, vzdialený prístup ; Napájanie: zabudovaný akumulátor 2600 mAh, 5 V DC Port micro USB ;
| Použitie: | Irrigation system - Drip watering |
| Sada obsahuje: | |
| Bezdrôtové: | 2.4 GHz WiFi |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | |
| Hmotnosť: | 0.321 kg (pump) |
| Rozmery: | 110 x 110 x 42 mm (pump) |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




