- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Gardening accessories
- AUTOMATIC IRRIGATION SYSTEM IK10PW-DLS Wi-Fi Tuya Smart RainPoint
AUTOMATIC IRRIGATION SYSTEM IK10PW-DLS Wi-Fi Tuya Smart RainPoint
- Kompletné špecifikácie
AUTOMATIC IRRIGATION SYSTEM IK10PW-DLS Wi-Fi Tuya Smart RainPointSkladom37,04 EUR30,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pracovný tlak: 0.3 bar ; Maximum pressure: 2 bar ; Prietok vody: 30 l/h ; Bezdrôtové: 2.4 GHz WiFi ; Vybrané vlastnosti: manuálne zalievanie (aplikácia alebo tlačidlo), time schedules, automatic watering, miestny prístup, vzdialený prístup ; Napájanie: 4 ks. alkalická batéria 1.5 V LR6 (AA), 5 V DC Port micro USB ;
| Použitie: | irrigation system - drip irrigation at 10 places |
| Sada obsahuje: | |
| Pracovný tlak: | 0.3 bar |
| Maximum pressure: | 2 bar |
| Prietok vody: | 30 l/h |
| Pumping height: | |
| Pumping distance: | 2 ... 3 m |
| Watering frequency: | |
| Watering time: | |
| Bezdrôtové: | 2.4 GHz WiFi |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Index of Protection: | IPX2 |
| Farba: | Šedý |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 3 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg (pump) |
| Rozmery: | 84 x 66 x 74 mm (pump) |
| Výrobca / Značka: | RainPoint |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





