- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Zapisovače videa, automobilové kamery
- AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA M1PRO 1080p DAHUA
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA M1PRO 1080p DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA M1PRO 1080p DAHUASkladom41,74 EUR33,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 121 ° ; Reproduktor; Mikrofón; Pamäť: Externé: zásuvka microSD kariet (karta nie je priložená) ; Max. kapacita pamäťovej karty: 128 GB ; Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: 1920 x 1080 1080p, Full HD @ 30 políčok/s ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný modul Wi-Fi, G-Sensor - senzor nárazu alebo prudkého brzdenia ;
| Čidlo: | 1/3.0 " CMOS |
| Uhol záberu: | 121 ° |
| Displej: | ![]() |
| Reproduktor: | ![]() |
| Mikrofón: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Pamäť: | Externé: zásuvka microSD kariet (karta nie je priložená) |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | 1920 x 1080 - 1080p, Full HD @ 30 políčok/s |
| Prevádzkové režimy: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Hmotnosť: | 0.042 kg |
| Rozmery: | 80 x 48 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






